Ќерката на Цеца го запали интернетот: Анастасија остава без зборови со својот стајлинг (ФОТО)

20 септември, 2021
Anastasija-Raznatovic

Ќерката на Цеца задава домашни задачи со својот стајлинг

Ќерката на една од најголемите музички sвезди на нашите простори, Светлана Цеца Ражнатовиќ, не престанува да воодушевува со своите модни избори, за кои честопати привлекува внимание на социјалната мрежа Instagram.

Имено, Анастасија Ражнатовиќ е млада пејачка која ги диктира модните трендови, а чиј изглед го копираат многу девојки.

Овој пат, таа носеше широки ѕвонарки што ги искомбинира со портокалов топ и ги воодушеви сите на Instagram. Анастасија ја извитка долгата коса и додаде накит, а потоа го сними нејзиниот стајлинг.

„Убавина“, „Убава си“, „топ“, беа само некои од коментарите што може да се прочитаат под фотографијата.

Погледнете ја фотографијата подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris