КРАЛИЦАТА НА ФОТОШОПОТ НЕМА СРАМ Минијатурна глава, огромни силиконски гради и извајан задник што испаѓа од фустанот, Сораја ја згрози јавноста со нови и вулгарни фотографии! (ФОТО)

14 април, 2021
1_1000x0

Јавноста е навикната на нејзините провокативни изданија, но овој пат претера

Старлетата Сораја Вучелиќ е прогласена за кралица на пластичната хирургија и Фотошопот, а таа на своите фотографии во прв план ги носи огромните силиконски гради.

Сепак, таа сега се фокусираше на нешто друго. Го истакна задникот во преден план, гола, а најновата провокативна фотографија, како и претходната, пристигна од Турција, каде ја чека уште една пластична операција.

Додека нејзиниот задник е целосно гол, поточно, има само ленти, градите на Сораја „паднаа“ во втор план, а таа ги „скри“ под необична креација направена од кожа и тантела.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris