Кристијан се присети на ноќите поминати со Станија и откри многу детали: „Ме ДОПИРАШЕ долу, СКОКАШЕ по мене“ (ВИДЕО)

30 март, 2021
Screenshot_1

Тие двајца постојано беа помеѓу љубов и омраза

Новата задругарка Кристина Спалевиќ и Кристијан Голубовиќ вчера вечер седеа во пабот и разговараа, а во еден момент тој се сети на учеството во реалното шоу „Фарма“ и врската со Станија Добројевиќ.

„Се чувствувам како дома тука во пабот, а таму…“, рече Кристијан.

„Јауш рече дека мене ме запишал како матичар, а требаше таа (Маја)“, додаде Кристина.

„Требаше таа, предлагам да го стори тоа кога ќе го праша Јанњуш дали сака да се венча и кога ќе каже„ да “, да напише „не“и да ја отстрани оваа, а потоа да напише „да“. А јас, како Станија, можам да ја крадам невестата. Се за*бававме таму, ѝ реков: „Дали знаеш каде е бездната? Помеѓу г*зот и j**цатa“. Ме допре и направија дека ми го пикала прстот во га*от! Тоа беа тотални идиоти! Ние се за*бававме! Скокаше врз мене, таму, ваму. Имаше масажа, педикир, маникир, ј*бига, така беше… “, се присетува Голубовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber