KРИСТИЈАН ВО НАЈЛУДОТО ИЗДАНИЕ ДО СЕГА! Само во гаќи и бањарка – имаше многу БЕЗОБРАЗЕН предлог! (ВИДЕО)

20 јануари, 2021
kristijan

Срамота, стар човек…

Кристијан Голубовиќ влета во работилницата, за да ги изненади Маја Маринковиќ и Милан Јанковиќ Чорба во оскудна бањарка.

– Вие е*ете се, јас ќе застанам тука и ќе д****- се пошегува Кристијан.

– Потоа Маја и Чорба останаа сами, па тој ја замоли со јазик да му ја допре тетоважата со цвекло.

– Сакаш да ми го лижнеш цвеклото? Направи го тоа за нашата љубов! Те молам лижи ми го цвеклото! – рече Чорба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris