Лепа Брена во костим за капење, иако е во шестата деценија, таа ги засени сите на плажа (ФОТО)

9 јануари, 2021
lepa

Брена важи за една од најубавите жени во регионот и пошироко, а тоа го докажа уште еднаш со последната објава.

Балканската sвезда направи селфи во розово бикини, додека уживаше во сонцето и морето и го покажа своето беспрекорно тело во шеесеттите години.

Lepa Brena

Уживаа во Кан, Монако, Ница, а подоцна отпловија за Хрватска, каде поминаа неколку возбудливи недели со пријателите. После тоа, тие ја посетија Црна Гора, но поминаа и неколку незаборавни недели во Италија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris