МУ СКРШИ ЧАША ОД ГЛАВА СРЕДЕ РЕСТОРАН ПОРАДИ УБАВАТА ВОДИТЕЛКА: Кристијан доживеа пекол од тогашната девојка поради НЕА!

19 јануари, 2021
870677_kristijan-g._ls

Се занесе и раскажа непозната приказна.

Кристијан Голубовиќ призна дека седел во познат ресторан во главниот град, а Марија Килибарда седела спроти него со својата мајка, а тој толку многу зјапаше во неа пред неговата девојка.

– Каде гледаш? “, А јас „ладно ја гледам девојката“. „Зошто ја гледаш девојката, а седиш со мене во ресторан?“, ѝ велам да престане. Таа зеде чаша и ми го фрли пијалокот во главата. Така ли? Овие моите (обезбедување) доаѓаат и ја вадат од ресторанот. Што да ти правам кога си ненормална – рече Голубовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris