Му врати во негов стил! Твитерџија сакаше да го понижи Милош Биковиќ, актерот со одговорот го вратил на фабричко подесување! (ФОТО)

24 октомври, 2021
488020_tan2021-10-19-213143775-5_f

Актерот Милош Биковиќ ги насмеа сите до солзи со својот духовит одговор на еден корисник на социјалната мрежа.

Еден твитерџија мислел дека актерот „излегува и од фрижидер“, па реши да се пошегува на сметка на ангажманите на Биковиќ, а Милош многу брзо му одговори:

– Овој Милош Биковиќ уште само кај мене дома не е дојден да ги глуми моите родители и сестра му – напиша тој на Твитер, на што актерот на хумористичен начин одговори:

– Каде живееш?

 

Изгледа дека оваа преписка му се допаднала и на Биковиќ, па решил да ја сподели на својот Инстаграм профил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris