НА ЛИЦЕМЕРИЕТО МУ НЕМА КРАЈ! Самопрогласената дива Јелена Карлеуша ШОКИРАШЕ со новата ОБЈАВА, а сите се прашуваат ЕДНО НЕШТО! (ФОТО)

13 октомври, 2021
306768_198279-ppp-f_f

До неодамна Јелена Карлеуша носеше бунди, а сега пропагира други животни вредности.

Јелена Карлеуша беше цел на бројни осуди на Интернет, кога јавно ја покажа својата нова торба од телешка кожа, која чинеше неколку илјади евра, и оттогаш самопрогласената дива, целосно ја промени плочата и пропагира други животни вредности.

Јелена Карлеуша ја гледавме во бунди толку често што постојано се прашувавме колку животни треба да се убијат за пејачката да го облече крзното. После тоа, пејачката продолжи да покажува лицемерен став, а ние честопати имаме можност во медиумите да ја слушнеме Јеца како проповеда за заштита на животните. Се чини дека пејачката доби амнезија и тотално заборави дека раскажува поинаква приказна до пред неколку години.

Сега таа објави шокантна објава, што предизвика бум кај широката јавност. Јелена за кратко време повторно ги запали социјалните мрежи, а како и претходните времиња, животните повторно се во преден план.

Се чини дека пејачката е убедена дека ако постојано повторува дека е заштитничка на животните, луѓето ќе го заборават нејзиното минато, но се чини дека се лаже.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris