На претходните фотографии ја критикуваа за Фотошоп, а Дара сега објави нови – уште поуредени!

30 јануари, 2021
dara-b.jpeg

Нови фотографии – нови прегледи!

Пејачката Дара Бубамара во моментов ужива во Дубаи со своето момче, а нејзините фотографии на кои позира на табла привлекоа големо внимание.

На социјалните мрежи кружат коментари дека таа претерала со Фотошоп, и намалила некои делови од телото премногу непропорционално, а сега објави нови фотографии кои не предизвикаа поинакви реакции.

На новите фотографии, Дара позира во црн фустан со гол стомак и изразено деколте, а она што сите „негодуваа“ е дека е премногу исончана, како и дека нејзините гради не се баш „завршени“.

„Малку премногу сонце и уста“, „Намалете ја рерната малку“, „Испржена“… се само дел од коментарите.

Погледнете ги новите, но и други жешки фотографии од Дара, и проценете дали претерала!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris