НА ТЕОДОРА ЏЕХВЕРОВИЌ ИТНО И Е ПОТРЕБНА ПОМОШ Заплака на Инстаграм, се наоѓа во страшна неволја!

23 септември, 2021
Screenshot 2021-09-23 203445

Целосен хаос!

Пејачката Теодора Џехеровиќ побара помош од нејзините следбеници на Инстаграм.

Имено, Теодора имала непријатна ситуација, за што јавно се пожали на својот профил на Инстаграм, а потоа итно побара помош од нив.

Во видеото, пејачката покажа спална соба која беше во невиден хаос, работите беа расфрлени насекаде, отворени куфери и сето тоа требало да се среди што младата пејачка ја мрзело, па мислела дека нејзините следбеници ќе и помогнат се да среди.

– Барам помош од пријател? – напиша Теодора на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris