Нивес објави провокативна фотографија: Коментираа само машките следбеници, но се чини дека не ѝ се допадна тоа!

22 јануари, 2021
Screenshot_1

Нивес Целзијус ја сподели дилемата на многумина со своите следбеници на Instagram, особено на крајот од работната недела.

Таа истакна дека денот е таков што е најдобро да легнете рано. „Ден за порано легнување во кревет“, напиша таа. Како и да е, вниманието на следбениците го украде деколтето кое го стави Целзиус во крупен план, а поради кое и самата најава за неколку часа собра повеќе од 13 илјади „ми се допаѓа“ ознаки.

Несомнено, таа го привлече и вниманието на машкиот дел од следбениците затоа што само тие коментираа. Сепак, се чини дека на Нивес не ѝ се допаднале коментарите, па набргу ги забрани.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris