Новите експлицитни видеа од Дара Бубамара хараат на страницата за возрасни!

8 февруари, 2021
154371_dara-bubamara_f

Пејачката Дара Бубамара пред неколку години заврши гола на сите насловни страници на српските медиуми!

Тогаш од нејзиниот телефон беа украдени експлицитни фотографии, што не можеше да се каже за клипот со сексуалното помагало што таа случајно го објави неколку години подоцна. Притисна погрешно копче и заврши во живо, а сега некој ги собра сите нејзини голи слики и снимки и ги објави на страницата за возрасни.

На популарната страница, под наслов „porno klipovi srpske milfače“, можете да го видите токму тоа видео, но и многу голи слики. Некои од старите, „протекоа“, но има и такви каде ја гледаме Дара под туш, само во долниот дел од костимот за капење, но и оние каде што беше снимена во бањата.

Покрај снимките од екранот на непристојни снимки, има и слики од пред неколку години од приказната на Дара – погледнете што се најде на страницата, но и како изгледа пејачката сега:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber