„ОДМОР ЗА ОЧИТЕ НА ТОНИ“ – ДАРА БУБАМАРА ИГРА НА ЈАХТА: Го сврте задникот кон камерата, па заводливо се виткаше на музиката! (ВИДЕО)

13 април, 2021
Dara-Bubamara

Пејачката одлично се забавува.

Дара Бубамара веќе неколку дена ужива во Дубаи, од каде започна да објавува фотографии кога пристигна, а неодамна го сподели луксузот во кој ужива.

Откако ја сними прекрасната соба и сподели слики во костим за капење, пејачката се упати кон пристаништето каде се качи на јахта на која ќе го помине целиот ден.

Дара сè уште не откри со кого патува, бидејќи овој пат сликите со 24 години помладото момче изостанаа дури и на неговиот профил.

Сепак, Тони беше предмет на коментари под видеото во кое пејачката на палубата танцува заводливо во костим за капење.

Погледнете:

„Му завидувам на Тони“, „Одмори за очите на Тони“, „Даро, гориш“, „Одлично изгледаш на таа возраст“, ​​беа само дел од коментарите.

Погледнете ги и фотографиите од Дубаи:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris