Ова се деновите на нивната среќа: Игор Којиќ сподели емотивна фотографија со силна порака, и објасни што е вистинска љубов!

15 април, 2021
kojic_1000x0

Поранешниот голман не заборави важен датум

Игор Којиќ им посака среќна годишнина на бракот на своите родители!

Драган Којиќ Кеба е во брак со Оља веќе 37 години. Од тој брак, тие го имаат синот Игор, кој сè уште е во брак со пејачката Северина.

Игор Којиќ ја искористи оваа убава пригода преку социјалната мрежа Инстаграм да им ја честита годишнината на бракот на своите родители, но и да покаже колку неговите родители биле убави на денот на нивната венчавка. За сликата Игор напиша:

Keba, Igor Kojić

– Среќна годишнина од бракот на моите најмили. Тој сподели слика од нивната венчавка …

Да се потсетиме, Игор и Северина се во фаза на развод, па поранешниот голман се исели од нивниот заеднички стан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris