Почина Ѓорѓе Балашевиќ

19 февруари, 2021
Concert of Djordje Balasevic held in Kombank dvorana.Koncert Djordja Balasevica u Kombank dvorani.

Ѓорѓе Балашевиќ почина денес на 67-годишна возраст.

Да се потсетиме, Балашевиќ беше примен на Инфективната клиника пред три дена, каде се лекуваше од пневмонија. Иако семејството и лекарите тврдеа дека пејачот е во подобра состојба, реалноста беше поинаква.

Повеќе детали наскоро

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris