Порасна во неверојатна убавица! Анастасија Ражнатовиќ секојдневно ја опсипуваат со безброј комплименти за нејзиниот изглед, а сега објави нешто што разнежни многумина! (ФОТО)

19 февруари, 2021
130875456_1018765501968713_4997670346065825984_n_1000x0

Пејачката секој ден ги информира своите следбеници со разни фотографии и снимки за нејзините дневни настани и рутини, па реши да ја сподели и оваа фотографија.

Анастасија Ражнатовиќ, ќерка на Цеца Ражнатовиќ, е вистинска убавица, а сега покажа како изгледала кога била бебе.

Имено, таа на својот Instagram профил објави фотографија со која ги разнежни своите следбеници.

„Бебе Анастасија“, напиша таа.

Да потсетиме, неодамна наследничката на Цеца зборуваше за брак, иако ретко зборува за нејзиниот приватен живот.

– Би се омажила за мојот дечко Џорџе, заедно сме веќе четири години. Не би го запросила јас, не сум толку модерна. Сигурно би сакала да се потруди за предлогот, да биде романтичен. Ќе дојде кога треба да дојде. Не брзам со тоа, не сум оптеретена. Кога ќе го официјализираме тоа со брак, ништо нема да се промени – рече Анастасија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris