Познатата блогерка ќе прави свадба: Дуња Јованиќ застана на луд камен – БАЈА ќе ми пее на свадбата! (ФОТО)

22 февруари, 2021
jo

Познатата инфлуенсерка Дуња Јованиќ одговараше на прашањата на обожавателите на социјалната мрежа Инстаграм.

Едно од прашањата беше дали верува во хороскоп, на што даде многу интересен одговор.

  • Во 2020 година, за прв пат направив натална карта, така што сè уште не можам да кажам сигурно дали верувам или не, ќе видиме дали некои работи се остваруваат или не – рече Дуња и откри што и предвидоа во наредниот период.
dunja jovanić

Ако треба да се верува на друг астролог, ќе ме прашате во август, па ќе видите – напиша таа и ги изненади сите. Една придружничка додаде на тоа со изјавата дека Недеjко Бајиќ Баја ќе пее на нејзината венчавка, што таа го потврди.

dunja jovanić
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris