Пристигна одговор на прашањето со кого сопругот на Карлеуша се дружи во Истанбул (ФОТО)

19 април, 2021
89334933_2793554880752309_7537577007851325467_n

Instagram уште еднаш покажа како стојат работите

Една од најпопуларните српски и регионални пејачки, Јелена Карлеуша, како јавна личност, честопати е „мета“ на критики и навреди. Иако научи како да ја надмине негативноста на социјалните мрежи, написите за нејзиниот брак со фудбалерот Душко Тошиќ секогаш ја инспирираа да дискутира. Откако заврши приказната за наводната афера меѓу Душко и Ана Јовановиќ, никој не се прашува кој му прави друштво на Душко во Истанбул, каде се пресели неодамна поради трансфер.


Додека неговата сопруга и ќерките Атина и Ника се во Белград, медиумите веќе некое време се обидуваат да откријат со кого се дружи Душко кога тој не е на тренинг. Сега на Instagram се појави фотографија која јасно даде одговор на тоа прашање. Слободното време го минува во главниот град на Турција со своите соиграчи од клубот Касимпаша СК, каде пристигна на крајот на јануари оваа година. Меѓу соиграчите се Балканците Кристијан Бистривиќ, Харис Хајрадиновиќ и Армин Хоџиќ.

Инаку, пејачката потврди дека сè е во ред меѓу Јелена и Душко кога отиде во Турција за годинашниот Ден на вineубените. Таа патуваше во Турција само за Денот на љубените, кој го помина во друштво на нејзиниот сопруг, но и на неколку пријатели, вклучувајќи го соработникот и пријателот на Карлеуша, Зоран Бирташевиќ.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris