РЕТКО ЈА ГЛЕДАМЕ ВАКВА Цеца се појави на снимањето на шоуто во необичен стајлинг, а овој детал сите го коментираат! (ФОТО)

18 октомври, 2021
Screenshot 2021-10-18 210246

Цеца за оваа епизода од шоуто се одлучи за сведено издание

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска се појави на снимањето на новата епизода на музичкиот натпревар „Звезде Гранда“, а со својот изглед привлече големо внимание како и секогаш.

Имено, Ражнатовиќ се појави пред студиото на Кошутњак во црно палто, а црвената ролка ги привлече сите погледи, бидејќи немаме можност често да ја видиме во вакви изданија.

Цеца се одлучи за сведено издание за оваа епизода од шоуто, а што се носи под палтото веројатно ќе дознаеме во една од следните епизоди на музичкото натпреварување.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris