Се убедува сам себе?! Душко Тошиќ одеднаш го тргна „лајкот“ од фотографијата на Ана

19 февруари, 2021
00000

Нов ден – нови детали

Медиумите продолжуваат да зборуваат за љубовниот триаголник, за кој главните актери цврсто тврдат дека не е вистина. Ана Јовановиќ, Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша се имиња кои со денови се повлекуваат од медиумите, бидејќи наводно се случила романса меѓу Душко и Ана. Иако Душко на секој начин се обидува да ја убеди својата сопруга, но и јавноста дека не ја познава Ана Јовановиќ, вистината изгледа малку поинаква. Според доказите, тој сега повлекол еден лајк на Instagram од една од фотографиите на Ана, која ја „лајкнал“ уште во 2018 година. Зошто сега?

„Лајкот на Тошиќ е на оваа социјална мрежа веќе три години, но вчера, кога му испративме порака и го замоливме за коментар, тој исчезна од нејзиниот профил“, тврдат од порталите. Овие детали доаѓаат само неколку дена откако медиумите објавија пред неколку дена дека Ана тајно му се придружила на Душко во Истанбул, каде започнал да игра за клубот Касимпаша. Еден медиум понатаму известува дека Душко е заљубен „над ушите“ во инфлуенсерката и се однесува галантно додека се забавуваат. Тој, наводно, искеширал 6,5 илјади евра за најлуксузното сместување во Истанбул, а неговата љубовница дошла во Турција со пријателиките и уживала во скапи ресторани и шопинг.

Од друга страна, Јелена веќе го бранеше својот сопруг неколку пати и јасно и гласно стави до знаење дека ништо од горенаведеното не е точно. „Би ги замолила луѓето што ги читаат овие болни измислици да разберат како сето ова е притисок врз мене да ја повлечам тужбата. Душко не ја познава оваа жена. Никогаш не ја видел и многу пати ги тужел српските весници за такви лаги. Не е првпат незначителни луѓе да се поврзуваат со името на Душко и моето. На некои им треба рекламирање, а некои се колатерална жртва на весници на кои ќе им е**м ма**р на суд “, им напишала Јелена на своите следбеници во објава на Instagram.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris