СЕКА АЛЕКСИЌ ШОКИРАШЕ СО НОВА ТРАНСФОРМАЦИЈА! Пејачката го промени ова на себе – нема да верувате како изгледа сега! (ФОТО)

14 октомври, 2021
261462_seka01_f

Сека Алексиќ со години важи за една од најпопуларните пејачки на регионалната сцена, а во текот на својата долгогодишна кариера често ги менуваше фризурите.

Сека во последно време имаше подолга коса, сепак, но сега одлучи да го промени тоа.

Алексиќ сега има кратка коса, како што носеше порано, и објави фотографија во новото издание на својот Инстаграм профил:

– Свежо ишишана! – напиша Сека во описот на фотографијата што ја објави на споменатата социјална мрежа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris