СЕНИДА, ШТО НАПРАВИ ОД СЕБЕ? Мега трансформација, пејачката по овој потег никој не ја препознава! (ФОТО)

25 април, 2021
Screenshot_22_1000x0

На прв поглед, Сенида не личи на себе и дефинитивно е некој што е одличен во ваквите трансформации, а многумина ќе се согласат дека секоја промена добро и стои.

Добро, сите знаеме дека Сенида сака често да експериментира и дека е различна „секој ден“, но со новата фотографија пејачката целосно ги шокираше сите.

Senidah

Откако пред неколку дена се пофали со својата нова фризура, следуваше селфи кое натера многу луѓе да погледнат добро.

На прв поглед, Сенида не личи на себе и дефинитивно е некој што е одличен во ваквите трансформации, а многумина ќе се согласат дека секоја промена добро и стои.

Како и да е, ако сакала најголема промена досега – успеа во тоа!

И до денес изгледаше вака:

Senidah
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris