СЕВЕРИНА ГО ЗАВЕДЕ КОЈИЌ, А ПРЕТХОДНО БЕШЕ СО ОВАА ЖЕНА: Ќе се изненадите!

25 април, 2021
427531_igor-kojic_ls

После експлицитната снимка, реши да раскине со неа.

Штом луѓето го заборавија видеото на Северина од јахтата, во јавноста протекоа порно слики. Експлицитни фотографии на кои Северина позира како од мајка родена, се направени во 2014 година во Париз, а пејачката се шокирала кога дознала дека се појавуваат во медиумите. Игор Којиќ, сопругот на Северина, се огласи на својот Инстаграм профил, каде ја поддржа својата подобра половина.

severina

„Драги мои, погрижете се да го поминете времето со вашите најблиски во среќа, исто како на овие слики на кои уредувањето и другите техники не можат да им направат ништо“, напиша Игор на социјалната мрежа Инстаграм. Сопругот на Северина објави слики од него и пејачката во друштво на нејзиниот син Александар, кого го доби во врска со Милан Поповиќ.

Нема сомнеж дека Игор и простил на својата драга за порно сликите, што не беше случај со неговата поранешна девојка, Јелена Жежељ, учесничка во Големиот брат и водителка.

Jelena Žeželj

Јелена Жежељ, која сега се презива Сележан, првпат се појави во јавноста во 2007 година, кога учествуваше во реалното шоу Големиот брат. Со својот секси изглед таа веднаш привлече големо внимание во јавноста и освои бројни симпатии. Во 2008 година таа започна романса со Којиќ, но нивната врска не траеше долго, а причината за раскинувањето беше појавувањето на порно видеото на Јелена. Игор не можеше да и ја прости порно-аферата, па раскинаа.

Jelena Žeželj

После Игор, Јелена ја пронајде својата љубов со Немања Сележан, со кого има две деца и живее во Америка, поточно во Сан Диего.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris