Што ќе каже Душко на ова? Карлеуша ги запали мрежите со новата фотографија!

31 јануари, 2021
a4ad944eb212510af615798743510222c8e9c540

Најголемата sвезда од нашата област не престанува да ја интригира јавноста.

Јелена Карлеуша уште еднаш потврди дека никој не може да предизвика поголема бура од реакции од обожавателите на социјалните мрежи како што таа знае да направи. Особено кога ќе објави фотографија во провокативни парчиња.

Овој пат отиде чекор понатаму – беше фотографирана во провокативна долна облека. Минималната црна чипка ги покриваше само најинтимните делови од нејзиното тело.

Покрај провокативното издание, таа носеше парче синкав тул што личи на крилја.
Таа испрати силна порака во описот на фотографијата.


Обожавањето е екстремна форма на љубовта – тоа е еден вид несомнена лојалност – напиша Карлеуша со емотиконот на виолетовиот ѓавол.

Што ќе каже Душко на упте една во низата нејзини провокативни фотографии, останува да видиме. Во секој случај, за само неколку часа, фотографијата доби повеќе од 100 илјади лајкови и скоро илјада коментари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris