Силиконите „висат“ од сите страни- најбруталното издание до сега: ЈК пристигнала на снимањето на новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“ во ултра краток фустан! (ФОТО)

12 април, 2021
zvezde_granda_12042021_0055

Пејачката мамела воздишки пред студиото.

Додека сè уште се зборува за последната епизода на натпреварувањето „Ѕвездите на Гранд“ во која нејзините брадавици заблескаа под нејзината проѕирна долна облека, Јелена Карлеуша пристигна да го снима новиот круг и повторно беше во центарот на вниманието поради стајлингот.

Имено, Јелена пристигна во студиото во најкраткиот и многу тесен црн фустан, а необичното, но исклучително длабоко деколте привлече посебни погледи.

Погледнете ги фотографиите:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris