СИТЕ ЈА САКААТ НАСМЕВКАТА НА ЦЕЦА ОД 8.000 ЕВРА: А една пејачка дала вистинско мало богатство за совршени заби!

3 април, 2021
ceca

Дали знаете кој?

Светлана Цеца Ражнатовиќ ги следи сите модни трендови, па нејзината насмевка е една од најбараните на Балканот, а за тоа платила 8.000 евра.

Како што стоматологот на пејачката неодамна напиша на Instagram: „Сите ја сакаат насмевката на Цеца“, а потоа откри што ѝ напишал еден од пациентите на картичката:

„Сакам заби како на Цеца“.

Цеца пред три години ги смени навлаките на забите и го избра најскапиот порцелан, кој ја чинеше 250 евра за заб.

Сепак, иако насмевката на Цеца е најбарана, таа не е најскапа на сцената.

Првото место го зазеде Дара Бубамара, која издвои дури 18 000 евра за совршен порцелан.

Веднаш зад неа е Милиќ Вукашиновиќ, на кого менаџерот Рака Мариќ му плати 15.000 евра за забите. Милица Тодоровиќ беше скромна и нејзината совршена насмевка чинеше „само“ 2.000 евра, а на Рада Манојловиќ за забите на почетокот на нејзината кариера ѝ плати Лепа Брена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris