СО СОЛЗИ ВО ОЧИТЕ! Дино Мерлин ја отвори душата и за прв пат проговори за сериозната болест која му направила пекол од животот и кариерата!

14 октомври, 2021
Screenshot 2021-10-14 165729

Никогаш порано не зборувал за ова

Популарниот пејач Дино Мерлин не открива детали од својот приватен живот во јавност, а некако секогаш е во епицентарот на вниманието на медиумите и публиката, а сега за прв пат јавно проговори за многу тежок период во неговиот живот.

Имено, на социјалните мрежи се појави видео за јавно признание на Мерлин за тешкотијата со која морал да се справи. Поточно, тој тогаш минувал низ нарушување на менталното здравје, депресија, што е голем проблем на денешницата.

@balkan_songs4

🥺 #fyp #foryoupage #viral #yourpage #balkan #balkantok #dinomerlin #balaknsongs

♬ original sound – balkan_songs


– Ова ќе го кажам за прв пат, во еден период од животот бев тешко болен. Имав една тешка депресија. Тоа не би му го посакал на никого. Се манифестираше на таков начин што не бев за ништо. Воопшто не ме интересираше ништо, животот и смртта ми беа исти. Бев само растение. И тоа беше периодот кога сакав да ја напуштам музиката и се ми дојде на ум тогаш, но еве, за некое чудо, се извлеков – вели Мерлин со солзи во очите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris