СОРАЈА НЕ НИ ПОМИСЛУВАШЕ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ: Танчерот ја сврте старлетата наопаку, а таа носеше ПРЕКРАТКО ЗДОЛНИШТЕ! Ѕирна и меѓуножјето! (ФОТО)

27 април, 2021
2546161_soraja-vucelic-3_ls

Еден од настаните од минатото за кој сè уште се зборува е кога Сораја Вучелиќ се појави во едно шоу во премногу кратко здолниште, а танчерот ја сврте наопаку.

Владимир Тодоровиќ ја избра Сораја Вучелиќ да танцува со неа, но тогаш ја шокира со неговиот потег.

И нејзиното меѓуножје блесна за време на лесната игра, па беше очигледно дека не носи гаќички, а Владимир потоа реши да ја фати неподготвена.

Тој ја фати за нејзините нозе и ја сврте наопаку, а како што беше во здолниште со голем шлиц, старлетата се исплаи дека покажала сѐ додека ја вртеше тој.

„Каде ме најде во ова здолниште за тоа“, прокоментира Сораја пред 4 години во емисијата, видно изненадена од неговиот потег.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris