Станија Добројевиќ гола на планина – фотографиите ги полудеа фановите! (ФОТО)

8 април, 2021
stanija-11

Старлетата отпатува на Копаоник и сподели заводливи фотографии.

Откако сподели дел од тренингот и го снимаше задникот додека правеше сквотови, Станија Добројевиќ отпатува со своето момче Марко на Копаоник, од каде веднаш објави неколку голи снимки.

Имено, старлетата се соблече од проѕирна облека и позираше покрај широко отворениот прозорец со капа на главата, а фотографиите ги полудеа нејзините следбеници.

На Станија дефинитивно не ѐ е гајле за студот, па се опушти и позираше, а нејзиното момче ја сликаше од сите можни агли.

Погледнете ги фотографиите:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris