ДАЛИ Е ОВА ТАЊА САВИЌ? ЌЕРКАТА НА ЦЕЦА СО ПРОМЕНАТА ЗАЛИЧИ НА КОЛЕШКАТА: Го менува имиџот како чорапи! (ФОТО)

24 мај, 2021
анастија

Пејачката секој ден ги почестува своите следбеници со некои приватни снимки во кои ја забележала атмосферата на сетот, а со последната ги полуде сите.

Анастасија Ражнатовиќ работеше напорно на новите песни, а сега е време за подобриот дел од работата, снимањето на спотовите.

Anastasija Ražnatović

Додека за песната „Готово“ таа имаше стил на тинејџерка, за песната „Извини“ отиде во друга крајност, па изгледа посериозно. Некои од коментарите беа дека таа неодоливо наликува на Тања Савиќ од почетокот на нејзината кариера. Можеби заради кратката црна коса, за која се претпоставува дека е перика.

– На убава жена сè и стои добро, беше коментарот на Богдана Ражнатовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi