ГОДИНИТЕ НЕ МУ ПРЕЧАТ: Пит на прагот на 60-тата ја покажа својата моќ

31 март, 2021
Screenshot_50

Еден од најубавите мажи на светот, холивудскиот актер Бред Пит, не се предава ниту на 60-годишна возраст. Згора на тоа, откако ги покажа своите актерски способности во филмот „Once Upon a Time… In Hollywood“, тој сега снима нови акробации во претстојниот филм „Bullet Train“. Режисерот и координатор на акробации во филмот, Грег Рементер, рече дека Пит ‘направил 95 проценти од физичките акробации и борбените секвенци за трилерот во кој глумат Сандра Булок, Џои Кинг, Брајан Таје Хенри, Зази Бетц и други. ‘Тој е како природен спортист. Тој заврши одлична работа ’, додаде Рементер.

„Никогаш не сум работел со толку големи актерски имиња во еден долгометражен филм во кој сите се истакнале во физичкото движење“, рече тој. Патем, Бред Пит доби Оскар за најдобра споредна машка улога за улогата на каскадер Клиф Бут во филмот „Once Upon a Time… In Hollywood“ на Квентин Тарантино, па не е изненадување што ги исполни сите барања за производство и режија на неговиот нов проект.

brad pitt

Додека на славниот актер, кој неколку пати беше прогласуван за најубав човек на светот, му цвета бизнисот, приватно, „колата оди надолу“. Имено, по разводот на 45-годишната Анџелина Џоли, актерот се бори за старателство над нивните деца – ги посвои 19-годишниот Медокс, 16-годишниот Пакс и 15-годишниот Захар и нивните биолошки деца, 14-годишната Шајло и 12-годишните близнаци Нокс и Вивиен. Џоли неодамна изјави дека е подготвена да достави докази дека Бред бил насилен кон неа и децата, на што портпаролот на Бред рече дека актерот е „повреден и тажен“ поради овој потег. На Анџелина изгледа не и е грижа за чувствата на Бред бидејќи е во целосна офанзива за да спречи нејзиниот поранешен сопруг да добие еднакво старателство. Поради оваа причина, неодамна во судот сведочеше и нивниот посвоен син Медокс, со кого Бред наводно остро се судри за време на лет со приватен авион, по што Анџелина реши да поднесе барање за развод. Да потсетиме, Бред по разводот призна дека неговата зависност од алкохол и проблеми со контролата на гневот многу придонеле за раскинување на неговата врска со Анџелина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi