„Јако ќе ве треснам од земја“: Мелита е толку бесна на следбеничките на Инстаграм што не бираше зборови (фото)

28 мај, 2021

Мелита Ракиќевиќ неодамна преку својот Инстаграм откри дека ќе се сели од Македонија и брои ситно до денот кога ќе се случи тоа.

Како што објави тогаш, таа е незадоволна од опкружувањето и како што вели болните луѓе. Овој пат повторно се обрати на Инстаграм, но не со спакувани куфери, туку со куп брутални коментари до одредени поединци кои ја навредиле, па и таа им возврати во иста мера.

-Ви се смеам на вашата мизерија која ја преставувате како среќа, а од бес си ги тепате домашните помошнички и децата. Нашмркани и луди. Не судам на никој само јако ќе ве треснам од земја, без школо п***и што се дрзнале некој да вреѓаат. Да имаш мозок за вас е луксуз, пишува Мелита, но тоа не ѝ беше доволно да да го искаже она што им го мисли и ѝ тежи на душата:

-Не ми е до ваште лајкови, посебно се обраќам до сите што молеле да ми бидат гости, од самопрогласени лепотици од селата, а денес глумат градски риби, стори ми гледате ко зависници, а лајк ви е фрка да ставите. К.р ме боли само не ми глумете. Одј***те сега да не ви направам лајв и сите да ве истрескам од земја со сите ваши гадости. Мрш од мојот профил искомплексирани п**ки и мажи п**ки што ми паѓате во несвест, а продолжи уште поостро:

-Да поим сум за вас клошарки што имате куќи и богатство од јаки Албанци кои никад не ги сакавте или ги разведовте и глумите јаки, оговарате по цели денови и даље несреќни. Ако… и со имиња ќе ве спуштам, злобни наместо среќни! –со што веројатно ѝ беше доста, па иако очекувавме лутината да стане уште посилна, па да се вклучи во живо како што најави, тоа не се случи.

Очигледно одредени личности многу јако ја налутија Мелита, па не можеше да се воздржи за да го напише сето ова.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi