ВЕЉКО РАЖНАТОВИЌ СООПШТИ ТАЖНА ВЕСТ: „Ќе се сретнеме повторно, брате мој!“

15 април, 2021
veljko

Се збогуваше со својот верен пријател.

Вељко Ражнатовиќ им се обрати на фановите преку Instagram и им ја соопшти тажната вест.

Ја искористи можноста јавно да се збогува со својот верен пријател – кучето.

Вељко сподели фотографија на својот Instagram профил, на која е тој и неговото милениче и напиша многу емотивна порака:

„И повторно ќе се сретнеме, брате мој, но сè уште не.“

Вељко е љубител на големи кучиња, па ги има неколку, а неодамна го изнервира лажната реклама во која непознат маж сподели слика на едно од неговите миленици.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris