ВНУКОТ НА ЦЕЦА ГО КАЖА ПРВИОТ ЗБОР: Ќе се воодушевите кога ќе слушнете што рече!

16 февруари, 2021
75361_civ5_f

Може да се каже дека Жељко Ражнатовиќ е многу напредно бебе затоа што своите први зборови ги кажал на осум месеци.

Откако добија син, Богдана и Вељко Ражнатовиќ целосно му се посветија и многу се грижат за неговото растење. Вељко покажува колку му е посветен преку објавите на неговиот Instagram профил каде што често разговара со својот син. А додека до сега беше на некој бебешки јазик, тие наскоро можеле да зборуваат и српски, бидејќи Жељко веќе го кажа првиот збор.

Денес, младиот Ражнатовиќ се пофали дека неговиот син го изговорил првиот збор, ни помалку ни повеќе туку: „Тато“.

Вељко објави видео во кое Жељко седи во дубало и спонтано вели: „Тато“, што го воодушеви Ражнатовиќ.

Да потсетиме, Богдана и Вељко станаа родители на 3 јуни. Неодамна, Ражнатовиќ зборуваше за семејните односи и истакна дека неговата тетка Лидија Оцокољиќ е исто толку важна како и неговата мајка:

– Имам две мајки: мојата биолошка Светлана и Лидија. Тие знаат сè за мене. Се случува да не се согласуваме за нешто, затоа се караме, но ние сме живи луѓе, тоа е нормално. Се расправам со сите, но тоа е нормално. Ние сме семејство, затоа имаме судир на мислења. Ова не се големи расправии за да не разговараме потоа, едноставно не се согласуваме на некои теми – рече тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris