ЖЕШКА, ЗАТЕГНАТА КАРЛЕУША! Се снимаше во провокативна поза СРЕДЕ КАФУЛЕ – мажите полудеа! (ФОТО)

11 јануари, 2021
jelena-najava

Да ти застане умот!

Поп-фолк sвездата Јелена Карлеуша моментално ужива со своите ќерки на Копаоник, а како што навикнаа нејзините фанови, преку Instagram споделува детали од слободното време со нив.

Во најновото Story Карлеуша објави кратко видео.

Таа се снима како седи во кафуле, и тоа во провокативна поза, со прекрстени нозе, нагласувајќи го виткото тело, затегната во тесни панталони и маица.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber