ЖЕШКО, НАЈЖЕШКО! Сека Алексиќ се соблече целосно гола и покажа што прави таа кога сите спијат! (ФОТО)

30 март, 2021
Screenshot_3_1000x0

Сека Алексиќ остава впечаток на жена која сè ѝ оди оди рака.

Сека Алексиќ важи за жена која може да направи сѐ. Покрај двете деца, грижи за домаќинството, сопругот, работата и новиот ангажман на водителка во емисијата „Мајки и снаи“, таа успева да се посвети и на себе.

Сепак, како што и самата истакна во неколку наврати, Сека го постигнува сето тоа затоа што секогаш одвојува време кое е резервирано исклучиво за себе.

– Моето време е кога сите спијат – рече Алексиќ на социјалните мрежи со видеото кое е направено во сауна.

 Покрај домот во Стара Пазова, каде што живее ова четиричлено семејство со години, според пишувањата на медиумите, пејачката планира да купи и куќа на планина, што е уште еден доказ колку ѝ се важни мирот и изолацијата на Сека.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber