Вистинска мака за многумина: Еве како да ставите нараквица без туѓа помош

5 септември, 2021
Screenshot_2

Една жена откри трик кој ја олеснува работата

Џејд Ле-Хари на својот TikTok профил сподели видео во кое покажа како става нараквица без помош на некој друг и воодушеви многумина, а сѐ што ви треба е една шнола.

Таа само ја протнува шнолата низ задната дупка на нараквицата и ја става нараквицата преку раката. Така може да ја држи нараквицата со шнолата додека не ја прицврсти, а потоа само ја извлекува шнолата и парчето накит е на свое место.

Нејзиното видео собра повеќе од два милиони прегледи и речиси 200.000 лајкови, а многумина беа воодушевени од овој едноставен трик.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi