Адел НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Се појавија снимки од ноќниот клуб, пејачката во еден момент заиграла на шипка

13 февруари, 20220
aa4d480e17a08148fa3144bbd3398e3e2b7ecd54

Пејачката Адел освои три големи признанија на Brit Awards претходно оваа недела. Во ноември минатата година таа се врати на музиката, ја воодушеви публиката со нов албум, а колку е добра докажува и фактот што веднаш освои награди за најдобра песна, албум и изведувач на годината.

Навикнати сме пејачката да ја гледаме во намалени изданија, секогаш со смирено однесување. Сепак, изгледа дека Адел малку се опуштила. Се појавија снимки од нејзиното минување во клуб во Лондон. Според снимките, и било доста забавно, а потоа се заиграла.

Од ВИП ложата го следеше натпреварот во топлес, а во еден момент и се придружи на тимот на сцената и сама заигра околу шанкот.

Објавено е и видео во кое Адел пее и танцува во ВИП делот со раскопчана јакна, што е одличен контраст со Адел на која сме навикнати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi