Ако сакате сите да се вртат по вас, мора да го направите ОВА: 15 минути пилатес вежби за задник (ВИДЕО)

23 март, 20220
Fitnes-14

Ако сте упорни, трудот сигурно ќе ви се исплати

Затегнатиот задник бара многу време и труд, но сето тоа на крајот ќе се исплати.

Ако сакате сите да се вртат по вас, почнете да вежбате.

Затоа ви предлагаме сет пилатес вежби за затегнување на задникот.

А ефектот од вежбањето најмногу зависи од вашата упорност.

Активирајте се и започнете со тренингот.

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi