Анастасија зборуваше за ПЛАНОВИТЕ за Евровизија: Откри и кој бил цело време со неа на ПРВИОТ настап

22 март, 20220
anastasija_rodjendan_25052021_0077-2048x1365

Еве какви совети добила

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ неодамна го одржа својот прв настап, во Париз, а сега откри дали во иднина се гледа себе на Евровизија.

-Тие амбиции засега ги немам. Мене ми е тоа супер, но некако не сум размислувала во таа насока. Никогаш не кажувај никогаш, навистина ми е супер и зошто да не, еден ден ако има вистинска песна за тоа, би се пријавила и би видела, но за сега не – изјави таа за „DeToxic“.

Со неа на настапот била и нејзината тетка Лидија Оцокољиќ, а Анастасија сега откри каков совет и дала.

– Буквално го скенираше секое движење, секој гест, секоја гримаса, тон, трилер, но задоволна е. Рече дека е задоволна, дека за прв пат се било супер – истакна Ражнатовиќ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi