Анастасија отпатува во Шпанија со Гудељ

7 декември, 20220
Screenshot_4

„Мајката и сестрата на Немања Гудељ ја отследиле Анастасија Ражнатовиќ на Инстаграм, а во Катар побарале да седат подалеку од неа, наводно им пречело што Немања целото слободно време го поминува со неа“ – гласини дека ќерката на Цеца ги скарала членовите во семејството на нејзиниот дечко.

 

 

 

За време на светското првенство во Катар нејзиниот дечко Немања Гудељ беше вклучен во секс скандал, откако дел од светските медиуми пишуваа дека тој има нарушени односи со колегата од репрезентацијата Лука Јовиќ, затоа што спиел со неговата свршеница Софија Милошевиќ.

 

Но, додека светските медиуми беа сконцентрирани на секс-скандалот за српските медиуми беше поинтересно тоа што неговата девојка Анастасија навиваше сосема сама на трибините, а не со најблиските членови на семејството Гудељ.

 

Таа објави повеќе фотографии на Инстаграм на кои се гледа дека го бодрела својот дечко од трибините, а она што беше забележително е дека седи подалеку од семејството на нејзиниот дечко.

 

Во Катар, освен Анастасија за Немања Гудељ и за српската репрезентација навиваа и неговиот брат, сестра му Вања и мајка му Оливера.

 

Наводно, според гласините мајката и сестрата на Немања се во лоши односи со Анастасија и побарале да седат подалеку од идната снаа.

 

Од друга страна, татко му на Немања, Небојша неодамна даде изјава во која ја одбрани девојката на синот:

 

„Има многу нервози, сите сме нервозни на трибините, но мене ми е полесно, јас сум во фудбалот целиот свој живот, иако сега сум во необична улога, на трибините, а не на теренот, како играч или како тренер.

 

Анастасија е поинаква, тоа поинаку го прифаќа тоа, млада е и емотивна. Не дека ја кубе косата или ги грицка ноктите, но не ѝ е лесно. Таа е прекрасна девојка.“

 

Првите знаци дека односите меѓу Анастасија и мајката и сестрата на Немања се влошени биле забележани откако тие две одлучиле да ја отследат од Инстаграм идната снаа, а наводно им пречело тоа што Немања целото слободно време го поминува со девојката, која не дозволувала никој да им се меша во односот.

хјбкнлм

Наводно, Анастасија била видно вознемирена од тоа што семејството на нејзиниот дечко седело веднаш пред сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ, затоа што Цеца и Јелена со години наназад се во лоши односи.

 

Додека српските медиуми шпекулираа за наводни кавги и расправии, на социјалните мрежи се појави фотографија на која се гледа дека Анастасија се вратила со Немања во Шпанија , а во авионот му спие на рамото.

 

По враќањето од Катар, Немања и Анастасија заминале во Шпанија, а Анастасија во Инстаграм Стори објави дека во моментов ужива на југот во Шпанија во Марбеља.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş