Анастасија покажа каде ја носи малиот Жељко, па ги праша сите: „Како да не го изедам ваков?“

11 јуни, 20220
Screenshot_11

Жељко ја фатил тетка си за рака и со цуцла во устата рекол дека ја носи со себе

 

 

Популарната млада пејачка Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм сподели интересно видео со својот внук Жељко Ражнатовиќ.

 

Како и обично, Анастасија слободното време го користи за да го помине со синот на Вељко, а често знае да сподели некои од најинтересните кадри со своите следбеници.

 

Жељко овој пат ја фатил тетка си за рака и со цуцла во устата рекол дека ја носи со себе.

 

„А каде ме носиш?“ го прашала таа.

 

„Да спиеме“, ѝ рекол Жељко.

 

– Дојди Тасија да спиеме… Како да не го изедам, прашувам – напиша Ражнатовиќ во описот на видеото.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi