Анастасија Ражнатовиќ воодушеви со промената: Реакциите на фановите само се редат (ФОТО)

21 септември, 20220
Screenshot_3

Младата пејачка реши да ја промени бојата на косата

 

 

 

Иако Анастасија Ражнатовиќ остана запаметена по малку потемните нијанси кога е косата во прашање, овој пат се реши на промена.

 

Својата препознатлива темна коса ја обои во посветла нијанса со русокоси светли нијанси кои  изгледаат совршено. Таа со својата промена воодушеви многумина, а коментарите за нејзиниот изглед немаа крај – велат дека изгледа како милион долари.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit