Анастасија раскина со дечкото

16 февруари, 20220
Screenshot_1

Српската пејачка Анастасија Ражнатовиќ по пет години раскина со дечкото Ѓорѓе Куљиќ. Веста за српските медиуми ја потврди нејзината ПР-служба преку соопштение.

 

 

„Тие раскинаа пријателски, без караници. Причината не е трета личност. Анастасија и Ѓорѓе ќе останат пријатели“, стои во соопштението.

 

Ќерката на Цеца и бизнисменот од Нови Сад раскинале веднаш по Денот на вљубените. Според нивни блиски пријатели, тие последните месеци поминувале малку време заедно, а причина за раскинувањето е одвоеноста, но и други разлики кои не можеле да ги надминат.

 

Анастасија веќе се отселила од заедничкиот стан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi