Анастасија сподели опуштена фотографија од Ибица: Овој детал од 500 евра околу главата го забележаа сите

1 јули, 20220
admiralatriumkladionica010620220061-830x0

Додека не дојде време за следниот настап, Ражнатовиќ времето го поминува со своето момче

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ моментално ужива на Ибица со своето момче, а на социјалните мрежи речиси секојдневно објавува видеа и слики кои го привлекуваат вниманието на нејзините следбеници.

Имено, Анастасија сега на својот Инстаграм профил објави фотографија во опуштено издание, ја пушти косата, а на главата носеше марама од позната марка.

Анастасија потрошила околу 500 евра за ова модно парче кое го носеше и на Ибица.

Да се потсетиме, откако се одмори на Ибица и ги почести своите следбеници со жешки кадри во бикини, Анастасија Ражнатовиќ накратко се врати во Белград за да снима спот, а потоа да продолжи со одморот.

Фотографиите на Анастасија погледнете ги во галеријата подолу.

anas-830x0
anastasija-830x0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi