Анастасија ја покажа својата фигура: Жешките фотографии од летниот одмор ги запалија социјалните мрежи (ФОТО)

21 јуни, 20220
Screenshot_2

Анастасија Ражнатовиќ ужива на Ибица со своето момче

 

 

Немања Гудељ ја изненади својата девојка со летен одмор на Ибица. Тоа беше дел од роденденскиот подарок за Анастасија, а за ова патување фудбалерот издвои 35.000 евра.

 

Како што можеме да видиме, тој бил многу дарежлив, а според сликите кои Анастасија ги објави на својот Инстаграм профил, ова е полн погодок, со оглед на тоа што пејачката ужива.

 

Анастасија редовно се огласува на мрежите, а објави и слики во модерен костим за капење, што предизвика бројни реакции на социјалните мрежи. Костимот за капење е дизајниран така што неговите ремени се обвиткуваат околу целото тело и ја истакнуваат витката фигура на Анастасија.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber