Бавно темпо и без скокање: 30 минути домашни вежби со низок интензитет (ВИДЕО)

16 јануари, 20220
Fitnes1-2

Совршена комбинација на вежби што можете да ги правите на било кое место

Доколку барате идеална комбинација на домашни вежби со низок интензитет, имаме предлог за вас.

Комплет едноставни, но во исто време физички напорни вежби во траење од 30 минути ќе бидат доволни за да ги размрдате сите мускули во вашето тело.

Иако тука нема скокање, тоа не значи дека ќе можете лесно да ги направите сите вежби… во секој случај, ќе се препотите.

Време е да започнете со вежбање!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi