БЕЗБРОЈ пати и го скрши срцето: Како реагираше Џенифер Гарнер на свршувачката на Џеј Ло и Бен Афлек

14 април, 20220
137458_profimedia0251442775_ff

Сите се вртат кон холивудската актерка и поранешната сопруга на познатиот актер

Пејачката и актерка Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек 17 години по раскинувањето и дадоа нова шанса на својата љубов, а сега планираат да ја крунисаат со брак.

Американските медиуми тврдеа, а Џеј Ло тогаш потврди дека парот се свршил, а на раката на латино дивата денеска блеска масивен дијамантски прстен.

Како што откри, Афлек ја запросил додека била во када.

– Сабота навечер на омиленото место (во бањата), уживам во бањањето, а љубовта ми доаѓа, клекна и ме запроси. Само гледав во неговите очи додека се смееше и плачеше во исто време, и не можев да верувам дека ова се повторува по 20 години. Не можев да зборувам, а тој само рече: „Дали тоа значи да? – сподели Џенифер со фановите.

<p>Svi se sa strepnjom osvrću na holivudsku glumicu i bivšu suprugu poznatog glumca</p>

– Цело време плачев и бев пресреќна, беше толку романтично што не можев ни да замислам дека ќе ми се случи такво нешто – искрена е пејачката.

Сепак, додека светот се радува на Бенифер, многумина се вртат кон омилената холивудска слатка Џенифер Гарнер, поранешната сопруга на Афлек и мајка на нивните три деца. Како таа реагираше на оваа вест?

Според порталот Е!, Џенифер Гарнер знаела дека нејзиниот поранешен сопруг ќе ја запроси старо-новата девојка! Бен не сакал се да дознае од медиумите, па ѝ соопштил што спрема.

– Бен им кажа на Џен и на децата, па тие знаеја за тоа. Џен е среќна за Бен и знае дека Џеј Ло има позитивно влијание врз него – рекол извор близок до актерката.

Тој додаде дека двојката се надевала дека ќе може уште малку да ја крие среќната вест од медиумите, но Лопез брзо била фотографирана со прстенот, па затоа било неизбежно светот да дознае за свршувачката.

Според упатените, Џеј Ло е пресреќна и „едвај чека да му стане сопруга бидејќи верува дека тоа е вистинска љубов и дека им е судено да бидат заедно“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi