Бијонсе објави нов сингл: Популарната пејачка ги воодушеви обожавателите (ВИДЕО)

22 јуни, 20220
Screenshot_10

Славната пејачка Бијонсе објави нова песна наречена „Break My Soul“ по 6 години од излегувањето на последниот албум „Lemonade“.

 

Песната е прв сингл од нејзиниот нов, долгоочекуван албун „Renaissance“, кој ќе биде објавен на 29 јули.

 

„Се вљубив и дадов отказ. Ќе најдам нешто ново, ме искористуваа. Работам од 9 до 5 и затоа работат моите нерви. Не можам да спијам навечер“, пее Бијонсе во новата песна.

 

Интересно е што песната доби поделени реакции. Едни се одушевени, други велат дека песната брзо здосадува.

 

„Break My Soul“ не е песна, туку искуство, ти благодарам Бијонсе“, гласи еден од коментарите.

„Продукцијата звучи евтино и генерично, не е на нивото на нејзиниот стандард“, мисли друга обожавателка.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber