Брзо, интензивно и многу ефикасно: 10 минути домашни вежби за затегнување на задникот (ВИДЕО)

17 февруари, 20220
Fitnes-3

Крајно време е да почнете да тренирате

Кога ќе останете без изговори и навистина ќе одлучите да започнете со вежбање, имаме предлог за вас.

Доколку планирате да го затегнете задникот, ви предлагаме програма во траење од 10 минути.

Тренингот се состои од брзи, интензивни, но многу ефективни вежби.

Бидете упорни и првите резултати ќе ги забележите за неколку недели.

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi